2012 yılında başlayan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri , Evsel Su Arıtma Cihazı ve Su arıtma cihazı Ekipmanlar ı konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.


Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan GÜLSU Su Arıtma, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


GÜLSU Su Arıtma Sistemleri, GÜLSU markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, Arıtma servisi ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.